O mnie

home-2

Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Aplikację adwokacką odbywałem w Izbie Adwokackiej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując od piątego roku studiów, najpierw w Kancelarii Adwokackiej Lis i Partnerzy sp.p., a następnie w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Spółka Komandytowa.

W przerwie pomiędzy zdanym egzaminem zawodowym, a rozpoczęciem samodzielnej praktyki adwokackiej, odbyłem długo planowaną podróż przez Szwecję, Norwegię, Wielką Brytanię, Włochy, Kanadę, Stany Zjednoczone, Peru, Ekwador i Kolumbię.
Z wyprawy przywiozłem setki zdjęć i przeświadczenie, że dzięki odpowiedniej dozie determinacji można pokonać naprawdę wiele przeciwności.

Obecnie prowadzę własną kancelarię adwokacką, świadcząc na co dzień wszechstronną pomoc prawną Klientom. Preferowane przeze mnie dziedziny prawa to prawo cywilne (ze szczególnym uwzględnieniem zobowiązań kontraktowych i deliktowych), prawo gospodarcze i handlowe, prawo pracy oraz prawo nieruchomości.

Więcej na temat usług świadczonych przez Kancelarię odnajdą Państwo w zakładce usługi.
W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Kamil Miazga
adwokat